Szalejące ceny paliw na całym świecie uniemożliwiają większości z nas przemieszczanie się własnym środkiem transportu. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp z .o.o w Stargardzie zachęca serdecznie do korzystania z komunikacji miejskiej. To bardzo proste, szybkie, a co najważniejsze tanie.

Aktualnie MPK eksploatuje 37 autobusów, wszystkie wyposażone są w biletomaty lub urządzenia, w których pasażer ma możliwość zakupu biletu przy pomocy karty płatniczej. Natomiast w 19 z nich pasażer ma również możliwość zakupu biletów przy pomocy bilonu. W tych urządzeniach jest możliwość zakupienia biletów na zapas. W przypadku awarii tych urządzeń bilet zawsze sprzeda kierowca autobusu.

Przypominamy także o biletomacie na Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym przy ul. Towarowej, w którym można nabywać bilety płacąc gotówką albo kartą płatniczą.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich pasażerów do korzystania z aplikacji mobilnych SkyCash, Mobilet, zbiletem.pl oraz mPay, które cieszą się coraz większą popularnością.

moBILET
Skycash

W szczególności zachęcamy obecnych i przyszłych posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca do skorzystania z biletów okresowych i miesięcznych.  Bilety z kartą SKM,  umożliwiają  nieograniczoną  ilość przejazdów w ciągu dnia. Jest to obecnie najtańsza forma przejazdu w naszym mieście.

A co Ważne !!!

Z takim biletem ulgowym w strefie miejskiej za równowartość około 3 litrów paliwa, możesz przez cały miesiąc jeździć autobusami komunikacji miejskiej w Stargardzie.

 Już ponad  3 000 pasażerów miesięcznie korzysta z takich biletów.

Stargardzka Karta Mieszkańca

STARGARDZKA KARTA MIESZKAŃCA

                                        UPRAWNIA DO ZNIŻEK:

  • na zakup biletu miesięcznego

    (cena za bilet normalny: 44 zł, cena za bilet ulgowy: 22 zł)

  • na zakup biletu trzydziestodniowego

    (cena za bilet normalny: 40 zł, cena za bilet ulgowy: 20 zł)