Od 14 stycznia stacja paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Sp. z o.o. jest ogólnodostępna. Każdy kierowca może zatankować na niej olej napędowy wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Stacja paliw zlokalizowana na terenie zajezdni autobusowej przy ulicy Składowej 1 od 14 stycznia stała się ogólnodostępna. Oznacza to, że każdy posiadacz samochodu osobowego z silnikiem diesla, ciężarówki, autobusu czy autokaru może zatankować na niej olej napędowy. Stacja czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 22.00 oraz w niedzielę od godz. 15.00 do 22.00.

Za zatankowane paliwo można płacić również kartą. W niedalekiej przyszłości stacja będzie w pełni samoobsługowa, czyli będzie można zapłacić kartą i zatankować dokładnie tyle, za ile zapłaciliśmy.

Do sprzedaży oferowany jest olej napędowy, którego cena będzie niższa niż na sieciowych stacjach w mieście. Paliwo cechuje wysoka jakość, która przy każdej dostawie potwierdzana jest atestem jakościowym. Autobusy, które są we flocie MPK to nowoczesne pojazdy spełniające najwyższe wymagania norm emisji spalin EEV, EURO V oraz EURO VI, z tego powodu jakość tankowanego paliwa ma bezpośredni wpływ na bezawaryjne działanie skomplikowanych układów paliwowych w autobusach. Dlatego na stacji paliw KM atrakcyjna będzie nie tylko cena, ale również jakość oferowanego oleju napędowego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty, która skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do firm.