MPK Sp. z o.o w Stargardzie zachęca do skorzystania z możliwości bezpłatnego dojazdu w dniu 01 listopada 2021 r. do Cmentarzy autobusami komunikacji miejskiej, których trasa przejazdu przebiega bezpośrednio  przy Cmentarzach Komunalnych zlokalizowanych przy ul. Tadeusza Kościuszki oraz ul. Spokojnej. Bezpośredni dojazd liniami komunikacyjnymi nr 1, 5, 14, 15, A i B.

Możliwość darmowych w tym dniu przejazdów autobusami MPK upłynni ruch, a także zapobiegnie powstawaniu zatorów na głównych ulicach dojazdowych do cmentarzy.

Pasażerowie tak jak w dni powszednie, w dniu 1 listopada 2021 r. będą mogli skorzystać z aplikacji „kiedy przyjedzie”, aby sprawdzić rzeczywisty czas przyjazdu autobusu. Osoby, które nie zainstalowały jeszcze aplikacji „kiedy przyjedzie”, serdecznie zapraszamy do jej pobrania, a następnie zainstalowania na swoich urządzeniach mobilnych w bardzo prosty i szybki sposób, zaznaczając wybrane miasto – „Stargard”.

Częstotliwość kursowania autobusów w dniu 1 listopada  będzie co 10 – 12 minut w godzinach od 900 do 1500 , natomiast po godzinie 1500 co 15 – 20 minut. Jeżeli wystąpi potrzeba zwiększenia częstotliwości kursowania autobusów, będziemy reagować według potrzeb.

Zarząd MPK Sp. z o.o.