Od 1 lutego 2019 r. rozpoczęło funkcjonowanie Zintegrowane Centrum Przesiadkowe w Stargardzie, integrujące w jednym miejscu trasy przejazdów wielu przewoźników realizujących swoje usługi na obszarze powiatu Stargardzkiego i nie tylko.

Ten fakt tworzy nową sytuację oraz nowe możliwości na rynku przewozów .Proponujemy zatem wszystkim przewoźnikom, realizującym w/w przewozy udział w kreowaniu tej rzeczywistości, a co za tym idzie poszerzenia  oferty przewozowej w tak atrakcyjnym miejscu.

Oferujemy bezpłatne korzystanie z możliwości ZCP, w tym o wysokim standardzie nowoczesny terminal odprawy pasażerów, który w znaczący sposób wpływa na jakość obsługi pasażerów. Podróżni mogą oczekiwać na swój autobus w komfortowych warunkach.

Szczególnie do współpracy zapraszamy tych przewoźników, którzy dotychczas zabierają pasażerów na: osiedlu Tysiąclecia, przystanku przy ul. Szczecińskiej DKK, Wyszyńskiego Poczta.

Dla przewoźników korzystających z ZCP oferujemy miejsca postojowe dla ich pojazdów na części parkingu przeznaczonego dla samochodów osobowych.

Wierzymy, że przedstawiona oferta współpracy, przyniesie korzyści  wszystkim podróżnym i poprawi komunikację w naszym mieście.

Zintegrowane Centrum Przesiadkowe wówczas stanie się miejscem, w którym istotnie nastąpi integracja komunikacji miejskiej i międzymiastowej,a mieszkańcy Naszego regionu przestaną być zmuszeni tak jak dotychczas do szukania przystanku, z którego odjadą.