Szanowni Państwo,

W związku z podjętą przez Microsoft decyzją o zakończeniu wsparcia technicznego dla systemu Windows Mobile, Zarząd SkyCash Poland S.A. podjął niezbędne działania, mające na celu wyłączenie aplikacji SkyCash oraz usługi mobiParking na urządzeniach opartych na tym systemie.

W celu zapewnienia ochrony użytkowników, z dniem 01.10.2019 r. aplikacja SkyCash będzie wyłączona na wszystkich urządzeniach z systemem Windows.

Na oficjalnej stronie Microsoft, firma zaleca klientom przejście na urządzenia z systemem Android lub iOS. „Misją firmy Microsoft jest oferowanie każdej osobie i organizacji na świecie coraz większych możliwości, co zobowiązuje nas do obsługi naszych aplikacji na tych platformach i urządzeniach.”

W związku z powyższym, Zarząd SkyCash Poland S.A. zachęca swoich użytkowników do przeniesienia aplikacji SkyCash na urządzenia z systemem Android lub iOS. SkyCash Poland koncentruje swoje działania na stałym rozwoju i podnoszeniu jakości aplikacji dla tych systemów, zapewniając tym samym ciągłość usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Użytkownicy korzystający z aplikacji SkyCash oraz usługi mobiParking dla systemu Windows Mobile otrzymają niezbędne informacje, które pozwolą podjąć optymalną decyzję w zakresie dalszego korzystania z aplikacji na dostępnych platformach.